Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mrozu, margaret i jakiś finger gwiazdy pierwsza liga godne lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pomysł dla "ARENY". Należy zorganizować spotkanie z szatanem. Zobaczycie ilu satanistów będzie obecnych i zapłacą każdą cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i na platformerski szoł stado nie dopisało ja bym zrobił tak na arenę wypuścił uzbrojone po zęby stado berzobotnych bez żadnych praw i pomocy tabun chorych leczonych w systemowo przez nfz co ma kasy jak gerckie banki wzmocnić te szeregi o tych co nie wyjechali z raju i na śmieciówkach się ostali na 7 dni w tyg po 12 godz. za 800 uzbroić ich w proste sprzęty siekiery widły i inne proste narzędzia ogrodowe po drugiej stronie proponuję mądre panie z mops dowodzone przez lokalnych kacyków (wójtów burmistrzów) miłe panie z pośredniaka wraz dyrekcją i reprezentację resortu zdrowia z nfz i wybraną kadrą lekarską za 1500 za przespany dyżurek i w wersji wyciągniętej łapki po bombonierkę, bo jeszcze mało a w nowym aucie z salonu smutno jechać czegoś słodkiego osoby kalekie którym zabrano rentę zjawią się same tych zapraszać nie trzeba szanse mogły być nierówne stąd można dołączyć pracowników wymiaru sprawiedliwości rozstrzygających czy wsadzić babcię za sałatkę i przyznać rentę kalece czy zabrać nieodwołalnie i potraktować jak śmiecia by poczuł myślę że kadra sędziowska lubelska byłą by dobrym uzupełnieniem i obowiązkowo bezstronnych biegłych sądowych piszacych eseje ku pochwale nieomylności ZUSu a samych orzeczników dać na koniec i stworzyć tyralierę zombi dumnie kroczących na przód.. na oślep ma ktoś lepsze propozycje jest to wersja dobrowolna nie przymusowa ..to tylko koncept KULT SZATANA NIEPOTRZEBNY .............DZIAŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...